Gerb. universiteto bendruomene,

būsimų mokinių tėveliai,

Mūsų besikurianti gimnazija svajoja ir tiki, kad vaikams teiks ne tik puikias žinias, bet sudarys galimybę savo gimnazijoje jaustis gerai ir saugiai. Tikime, kad gimnazija bus šviesi, tvirta ir patraukli, kad kiekvienas iš mūsų galės didžiuotis savąja Alma Mater. Tam reikalinga ir labai svarbi Jūsų parama. Džiaugsimės ir didžiuosimės kiekvienu mūsų gimnazijos rėmėju.

Maloniai primename, kad pagal LR Gyventojų pajamų mokesčio įstatymo 34 str. 3d. fizinis asmuo gali Valstybinei mokesčių inspekcijai prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos suteikti teisę skirti iki 2% jų sumokėtos fizinių asmenų pajamų mokesčio sumos tam tikrai organizacijai, turinčiai teisę gauti paramą.

Apsisprendę paremti gimnaziją, Jūs turėtumėte užpildyti prašymo formą FR051202.

 

Kaip tai padaryti?

Pirmasis būdas
Naudojant elektroninę bankininkystę, t.y. elektroniniu būdu, pildyti prašymą ir teikti VMI adresu: http://deklaravimas.vmi.lt.

Antrasis būdas
Užpildytą prašymo formą tiesiogiai įteikti  Kauno VMI darbuotojui (adresas: Europos pr.105, Kaunas.) Tai padaryti privalo pats asmuo.

1. Prašymo formą galima pildyti kompiuteriu - atsisiųsti iš VMI internetinio puslapio formą FRO512(02), kompiuteriu užpildyti, atsispausdinti ir pateikti VMI tiesiogiai.

2. Prašymo formą galima pildyti ranka - prašymo formos FRO512(02) popierinį blanką galima gauti kiekviename VMI skyriuje nemokamai.

Svarbu:

  • forma turi būti pildoma didžiosiomis spausdintinėmis raidėmis;
  • negalima užpildytų formų teikti VMI per trečius asmenis;
  • prašymo formą turite pateikti ne vėliau kaip iki š. m. gegužės 1 d.

Gimnazijos rekvizitai:

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija, kodas:303013949.

NUOŠIRDŽIAI DĖKOJAME UŽ SUTEIKTĄ PARAMĄ!