Spausdinti

Duomenų bazės

Paieška LSMU Bibliotekoje

       PubMed  Mokslo informacijos sistema CRIS
Prieiga prie duomenų bazių. Prieiga be slaptažodžių prie prenumeruojamų DB galima tik iš LSMU kompiuterių tinklų. Visi LSMU bendruomenės nariai, norintys naudotis prenumeruojamų duomenų bazių informacija ne iš LSMU kompiuterių tinklų, gali pasirinkti nuotolinės prieigos paslaugas (EZproxy, VPN). Plačiau...
Galite susikurti asmenines paskyras prie tai leidžiančių duomenų bazių. Prisijungę prie duomenų bazės per asmeninę paskyrą galėsite ja naudotis nuotoliniu būdu ir naudotis papildomomis paslaugomis.
Wi-Fi
taip pat veikia LSMU Bibliotekoje ir informacijos centre. Jeigu nepavyksta prisijungti, tai su naudojamu įrenginiu prašome užeiti  į 105 kab. Daugiau informacijos: tel. (8 37) 39 60 49, viet. 5306.

Draudžiama siųstis straipsnius, knygas ir kitus el. išteklius dideliais kiekiais! Tiekėjams pastebėjus neproporcingai didelius parsisiuntimus, prieiga prie duomenų bazių yra blokuojama!Elektroninės knygos Elektroniniai žurnalai
AAO eBooks Collection Plačiau... PubMed Plačiau...
AccessMedicine
Plačiau... BMJ Journals Plačiau...
AccessPharmacy Plačiau... ClinicalKey Plačiau...
Cambridge Core eBooks Plačiau... EBSCO Publishing Plačiau...
ClinicalKey Plačiau... JAMA Plačiau...
EBSCOhost eBooks Plačiau... JoVE Plačiau...
KU el. knygos Plačiau... LWW Journals
Plačiau...
KTU el. knygos Plačiau... Nature Plačiau...
KVK el. knygos Plačiau... Oxford Journals Plačiau...
LWW Health Library Plačiau... PsycARTICLES Plačiau...
Ovid eBooks Plačiau... SAGE Journals Online Plačiau...
Oxford Medicine Online Plačiau... ScienceDirect Plačiau...
ProQuest Ebook Central Plačiau... SpringerLink Plačiau...
ScienceDirect
Plačiau...
Taylor & Francis Plačiau...
VDU el. knygos Plačiau... The New England Journal of Medicine Plačiau...
VILNIUS TECH el. knygos Plačiau... Wiley Online Library Plačiau...
Vitae Litera Plačiau...  
Wiley eBooks Plačiau...    


Anatomijos duomenų bazės Įrodymais pagrįstos medicinos duomenų bazės
Acland's Anatomy
Plačiau... ClinicalKey Plačiau...
Anatomy.tv
Plačiau... Cochrane Library Plačiau...
Visible Body Plačiau... Nursing Reference Center Plus
Plačiau...
UpToDate
Plačiau...
Mokslo vertinimui
Citavimo įrankis
Web of Science Plačiau... EndNote Plačiau...
RefWorks Plačiau...


Specializuotos duomenų bazės Veterinarijos duomenų bazės
European Pharmacopoeia (10th edition) Plačiau... Biosphera (VA Bibliotekoje ir VA katedrose) Plačiau...
HippoEM Plačiau... Vetstream Plačiau...
MedOne Neurosurgery Plačiau...

Micromedex Plačiau...
Natural Medicines Plačiau... 
Neofax and Pediatrics Plačiau...  
Nursing Reference Center Plus Plačiau...  
Lietuvos standartizacijos
departamento standartai
Plačiau...


Plagiato patikrai (tik dėstytojams)

Testuojamos duomenų bazės
Oxsico Plačiau... EndNote 20 (30 dienų) Plačiau...Programinės įrangos SPSS Campus Professional Desktop paketas leidžia atlikti išsamų duomenų paruošimą ir statistines analizes. Prieiga prie SPSS galima:
- kompiuteriai nr. 1-20 (Bibliotekos ir informacijos centro kompiuterių salė 4 a.);
- 5 kompiuteriai (VA Biblioteka);
- asmeninė paskyra (dėl asmeninės licencijos kreiptis remontas@lsmu.lt).

Programinės įrangos paketas ATLAS.ti skirtas kokybinei tekstinių, grafinių, garso ir vaizdo duomenų rinkinių analizei: nuo pagrindinių analizės užduočių iki išsamių tyrimo projektų. Intuityvūs tyrimo įrankiai bei technologijos padeda surinkti ir tvarkyti duomenis. ATLAS.ti galite naudotis 4 a. kompiuterių salėje, kompiuteris nr. 21. Dėl prisijungimo duomenų kreiptis į budintį darbuotoją. Vartotojo instrukcija (anglų k.).

Naudojimasis informacija, nepažeidžiant autorių teisių. Informacija iš prenumeruojamų duomenų bazių turi būti naudojama tik mokslo, studijų ar savišvietos tikslais. Informacija gali būti kopijuojama (perkeliama į kompiuterį, spaudinama ir pan.) tik nedideliais kiekiais. Griežtai draudžiama kopijuoti informaciją ištisai, perduoti duomenis tretiesiems asmenims, kelti į internetą ar naudoti komerciniais tikslais. Lietuvoje autorių teises gina LR Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymas.aaoo.jpg (376x240, 247x75)

American Academy of Ophthalmology (AAO) eBooks Collection - Biblioteka turi nuolatinę prieigą prie 15 knygų: Knygų sąrašas.


517_amedicine.png (zoomed, 128x31)

AccessMedicine - klinikinės medicinos informacijos šaltinius apjungianti DB. Vadovėliai, atlasai, nuotraukos bei iliustracijos, medicinos diagnostikos priemonės, diagnozauras (diagnozių tezauras), ekspertų konsultacijos, vaistų duomenų bazė ir kt. Registruotiems vartotojams suteikiamos papildomos galimybės (cases, flashcards, review questions). Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, VPN, EZproxy.

Knygų sąrašas.
AccessMedicine
vartotojo vadovas.

 

accessp.jpg (376x240, 376x68) 

AccessPharmacy - įrodymais pagrįstos medicinos informacijos šaltinius apjungianti duomenų bazė, skirta farmacijos bei gretutinių mokslų tematikai, ugdanti gebėjimus, reikalingus farmacinei veiklai. Vadovėliai, monografijos, studijų planai bei programos, naujienos, klinikinių atvejų analizė, laboratoriniai tyrimai bei testai, skaičiuotuvai, pacientų mokymo rekomendacijos, vaizdo medžiaga, vaistinių augalų bei maisto priedų duomenų bazė ir kt. Registruotiems vartotojams suteikiamos papildomos galimybės (cases, flashcards, review questions). Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, VPN, EZproxy.

Knygų sąrašas.

 

aclands-1.png (zoomed, 429x79) 

Acland's Video Atlas of Human Anatomy - virš 300 mokomųjų vaizdo įrašų (3D), perteikiančių žmogaus kūno sandarą, anatomines struktūras ir atliekamas funkcijas, žodynas, žinynas, patikros ir kt. priemonės, skirtos anatomijos dėstymui ar mokymui (paskaitose, laboratoriniams darbams ir pan.). Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, VPN, EZproxy.

Acland‘s vartotojo vadovas
Acland‘s vartotojo vadovas (anglų k.).bbbbbbbb.jpg (250x170, 250x131) 

Biosphera - 3D veterinarinės anatomijos mokymo ir mokymosi programinė įranga, leidžianti stebėti virtualaus gyvūno (kiaulės, galvijo, arklio, šuns, katės, žiurkės, paukščio) organų sistemą. Prieiga: 5 vietos - VA bibliotekoje, 5 vietos - VA fakulteto katedrose.

 

bmj1.jpg (regular, 500x295)bmj2.gif (regular, 195x46)

BMJ Journals - visateksčių mokslinių el. žurnalų rinkinys. Žurnalų tematika apima mediciną, sveikatos priežiūrą, klinikinius tyrimus, klinikinę praktiką, įrodymais pagrįstos medicinos naujienas ir pan. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo.cambridge_core.jpg (226x169, 226x79) 

Cambridge Core eBooks - tai medicinos, gyvybės mokslų, psichiatrijos, psichologijos sričių mokslinių tyrimų monografijos, vadovėliai, knygos medikams ir studentams. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, VPN, EZproxy.

 

cninick.jpg (200x126, 200x39) 

ClinicalKey - klinikiniais įrodymais pagrįsta medicinos duomenų bazė. Knygos, monografijos, informaciniai leidiniai, žurnalai, medicinos ir chirurginių procedūrų iliustracijos bei vaizdo įrašai, pacientų mokymo rekomendacijos, informacija apie vaistus bei vaistų sąveiką, klinikinės-praktinės apžvalgos, informacija apie klinikinius atvejus bei klinikinių ir eksperimentinių tyrimų rezultatai, diagnostikos bei gydymo rekomendacijo. Informacija suskirstyta pagal klinikinės medicinos sritis. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, VPN, EZproxy.

Daugiau apie ClinicalKey.

Vartotojo vadovas
Žurnalų sąrašas
Knygų sąrašas

 

550_cohrane5.jpg (226x169, 200x34)

Cochrane Library - pagrindinė įrodymais pagrįstos medicinos (Evidence-based medicine) duomenų bazė, kurią sudaro:

  • Cochrane Database of Systematic Reviews (Kochrano sisteminių apžvalgų duomenų bazė) - tai žurnalas ir duomenų bazė, teikianti Kochrano apžvalgas (sistematines apžvalgas), apžvalgų protokolus, taip pat redakcijas ir papildymus.
  • Cochrane Central Register of Controlled Trials (liet. Kochrano centrinis kontroliuojamųjų tyrimų registras) - išsamiausia bibliografinė duomenų bazė apie pasaulyje vykdomus kontroliuojamuosius tyrimus, kuriuos registruoja JAV Kochrano centras iš duomenų bazių PubMedEMBASE bei kitų publikuotų ir nepublikuotų šaltinių.
  • Cochrane Clinical Answers (liet. Kochrano klinikiniai atsakymai) - Kiekviena apžvalga atsako į tiksliai suformuluotą klinikinį klausimą, atsakymais galima remtis klinikinėje praktikoje. Informacija, duomenys pateikiami patogiu lentelės formatu. Atsakymus į klinikinius klausimus pateikia „Cochrane Innovations“ ir „Wiley“.  

Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, VPN, EZproxy.

Naujas Cochrane Handbook for Systematic Reviews of Interventions leidimas.
Cochrane Library vartotojo vadovas.
Daugiau apie Cochrane Library.

 

552_ebooks7.png (376x240, 100x50)kuriame.jpg (226x169, 100x40)

EBSCOhost eBooks - duomenų bazėje įvairių mokslo sričių (medicinos, ekonomikos, socialinių mokslų, žemės ūkio ir kt.) el. knygos. Mobili prieiga galima tik turint programą Adobe Digital Edition (siunčiantis programą, vartotojo prašoma prisiregistruoti: suteikiamas Adobe ID) bei prisiregistravus eBook Collection (EBSCO) duomenų bazėje. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, VPN, EZproxy.

Prieinamų EBSCO išteklių sąrašas.

EBSCO eBooks Mobile App vartotojo vadovas.
eBooks vartotojo vadovas. 
EBSCO ebooks: paieškaskolinimasis.

  

617_ebsco7.jpg (regular, 128x50)kuriame.jpg (226x169, 100x40)

EBSCO Publishing - visateksčių straipsnių DB. Susideda iš kelių DB: Academic Search Complete, Health Source, Medline, Clinical Pharmacology ir kt.  Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, VPN, EZproxy.

Žurnalų sąrašas.
EBSCO Publishing
pagalba.

EBSCO Open Dissertations - atviros prieigos elektroninių tezių bei disertacijų talpykloje (virš 800 tūkst. tezių ir disertacijų) prieinamos ir LSMU disertacijos.


endnote.png (170x260, 170x30)  


EndNote yra bibliografinės informacijos tvarkymo įrankis, padedantis valdyti mokslinių darbų rašymo ir rengimo procesą. Daugiau informacijos apie EndNote. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, VPN, EZproxy.

pharmacop.jpg (zoomed, 291x96)

10th Edition of the European Pharmacopoeia (2020 m.) - tai bendrųjų nuostatų ir įteisintų paskelbtų normatyvinių reikalavimų vaistinių medžiagų bei vaistinių preparatų pavadinimams, savybėms, tapatybės nustatymui, grynumui, kiekybiniam nustatymui, laikymo sąlygoms, ženklinimui, bendriesiems kontrolės metodams rinkinys: 2 420 monografijų, 374 bendrieji tekstai (įskaitant bendrąsias monografijas ir analizės metodus) ir virš 2 780 reagentų aprašymų.

Biblioteka įsigijusi prieigą 200 vartotojų (būtina individuali registracija instituciniu el. paštu).

Pradedant 10-uoju leidimu European Pharmacopoeia prieinama naujojoje platformoje: https://pheur.edqm.eu/home

Kiekvienas vartotojas turi susikurti asmeninę paskyrą su instituciniu el. paštuhttps://pheur.edqm.eu/user/register/ ir kreiptis į bibliotekos darbuotojus (lina.nesoviene@lsmuni.lt ar laura.zvironiene@lsmuni.lt) su prašymu suteikti prieigą. Bibliotekos darbuotojui patvirtinus, vartotojui suteikiama individuali prieiga prie 10th Edition of the European Pharmacopoeia.

Vartotojo vadovas.


hhhhh.jpg (200x200, 200x65)

HippoEM - interaktyvus mokymosi šaltinis skubiosios medicinos klinikinės praktikos klausimais. Pateikia apie 60 val. vaizdo, garso bei tekstinės informacijos savarankiškam mokymuisi, šimtus aukštos kokybės ABEM (American Board of Emergency Medicine) pavyzdžio klausimų su paaiškinimais ir patarimais praktiniaim darbui. Prie kiekvienos temos yra testas, kurį atlikus sužinomas pateiktų būtinų žinių įsisavinimo lygis. Individuali prieiga Skubiosios medicinos rezidentūros studentams.jamalogo.png (200x126, 157x126)

JAMA (The Journal of the American Medical Association) - tai nuolat leidžiamas (nuo 1883 m.) tarptautinis recenzuojamas biomedicinos mokslų žurnalas. JAMA yra JAMA Network, recenzuojamų, bendrosios medicinos ir specializuotų leidinių konsorciumo, narė. Šis el. išteklius suteikia prieigą prie viso teksto straipsnių nuo 1998 m. iki dabar, JAMA ir kitų JAMA Network žurnalų iš Amerikos medicinos asociacijos. JAMA svetainėje galima rasti su karjera susijusios medžiagos studentams, rezidentams ir specialistams; taip pat kursai, gairės ir pacientų praktikos medžiaga gydytojams.joves.jpg (200x200, 97x57)

JoVE tai gamtos mokslų, medicinos ir inžinerijos sritis apimantis recenzuojamas vaizdo įrašų žurnalas, kuriame pateikiama per 10 000 vaizdo straipsnių, esančių Video Journal modulyje ir virš 1400 vizualizacijų, apimančių studijų procesą, vaizdinės medžiagos modulyje Science Education. Mums prieinami: JoVE Video Journal: Medicine, Biology, Neuroscience, Bioengineering, Immunology & Infection. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, VPN, EZproxy.

ktu.jpg (376x240, 143x85) 

KTU leidyklos „Technologija“ el. knygos (vadovėliai, mokymo priemonės, monografijos ir kt.). Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, VPN. Nuotolinė prieiga su prisijungimo vardu ir slaptažodžiu (dėl prisijungimo informacijos kreiptis Laura.Zvironiene@lsmuni.lt).

Knygų sąrašas.unnamed.png (200x200, 200x82)

KVK el. knygos - tai Klaipėdos valstybinės kolegijos el. knygų kolekcija, kurioje galima rasti knygų tokiomis temomis kaip bendrosios praktikos slauga, kineziterapija, socialinė pedagogika ir kt. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, VPN, EZproxy. 

Knygų sąrašas.
kuleidykla.jpg (250x170, 170x170)
KU leidyklos el. knygos - tai vadovėliai, monografijos ir t.t. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, VPN, EZproxy. Prieinamų knygų sąrašas.

 

lwwlibrary.jpg (250x170, 250x32)

LWW Health Library (Basic and Anatomical Sciences Premium Collection) - tai vadovėliai (ir vadovėlių archyvas), atlasai anatomijos, elgsenos mokslo, biochemijos, embriologijos, genetikos, histologijos, mikrobiologijos / imunologijos, neurologijos, patologijos / patologinės fiziologijos, farmakologijos, fiziologijos ir kt. tematika, vaizdo bei garso medžiaga, žinių patikros priemonės, klinikiniai atvejai, klinikiniai įgūdžiai ir kt. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy

Knygų sąrašas. 


wolters_kluwer-1024x193.jpg (200x126, 200x38)

LWW Journals - visateksčių mokslinių medicinos žurnalų duomenų bazė (per OVID - Wolters Kluwer Health sąsają). Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, VPN, EZproxy.

Žurnalų sąrašas.

632_regular_pubmed_thumb.png (regular, 128x45)

Medline (PubMed) - tai JAV nacionalinės medicinos bibliotekos (NLM) ir Nacionalinio biotechnologijų informacijos centro (National Center for Biotechnology Information, toliau - NCBI) biomedicinos mokslų bibliografinė duomenų bazė, pateikianti tiesiogines nuorodas į leidėjų viso teksto straipsnius ir sąsajas su bibliotekomis, prenumeruojančiomis tuos leidinius. Duomenų bazės PubMed įrašai taip pat turi sąsajų su 40 biologijos ir chemijos duomenų bazių, kurias kuria ir tvarko NCBI. Duomenų bazę PubMed sudaro per 29 mln. įrašų, moksliniai straipsniai indeksuojami iš virš 5 400 tarptautinių žurnalų, 80 proc. įrašų pateikiama su leidėjų santraukomis. Naujais įrašais duomenų bazė papildoma kasdien. Tai atvirosios prieigos duomenų bazė, prieinama pasaulio visuomenei nuo 1996 m. Duomenys yra parduodami komerciniams leidėjams, jie šių įrašų pagrindu kuria komercines viso teksto Medline duomenų bazes, pvz., EBSCO, Ovid ir kitas. Jungiantis per LSMU ir Kauno klinikų kompiuterių tinklus galima tiesioginė prieiga prie visateksčių straipsnių.

Mokymo medžiaga apie paiešką PubMed.


medone-neurosurgery-300x108.png (170x260, 170x61)

MedOne Neurosurgery - tai neurochirurgams ir neurochirurgijos mokymo programoms pritaikyto turinio rinkinys. Duomenų bazėje pateikiami ištekliai apima el. knygas ir žurnalus, neurochirurgines procedūras, klinikinius atvejus, daugialypės terpės turinį ir tam tikrą klausimų ir atsakymų stiliaus apžvalgą. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, VPN, EZproxy.


1608_170x260_micromedex-2.0-logo.png (226x169, 170x19)

Micromedex - ekspertų atrinkta ir įrodymais pagrįsta informacija apie vaistus ir kitas chemines medžiagas, vaistų dozavimą, farmakokinetiką, vaistų saugumą, tarpusavio sąveiką, klinikinį pritaikymą, šalutinį poveikį, santykinį veiksmingumą ir kt. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, VPN, EZproxy. 

Micromedex 2.0 for Nordic and Baltic users - Micromedex 2.0 informacija šiaurės ir Baltijos šalių vartotojams.

NeoFax and Pediatrics (per Micromedex) - pažangia pasaulio praktika bei moksliniais įrodymais pagrįstos medicinos informacijos šaltinius apjungianti duomenų bazė, skirta neonatologijos bei gretutinei tematikai. Informacija apie vaistus bei kitas veikliąsias medžiagas, vaistų tarpusavio sąveiką, vaistų dozavimo skaičiuoklės bei kitos priemonės suteikia galimybę rasti atsakymus į klinikinius klausimus, pasirinkti tinkamiausius gydymo būdus.

 

nm_cobrand_c-l.jpg (226x169, 226x48)

Natural Medicines - tai išsamus natūraliosios medicinos informacijos šaltinis, pateikiantis informaciją apie natūraliosios medicinos produktus, jų naudojimo efektyvumo ir saugumo mokslinį įvertinimą bei netradicinius, alternatyviuosius ir integruotus gydymo būdus. Joje pateikiama įvairiapusė informacija apie daugiau nei 72 000 visame pasaulyje gaminamų natūraliosios medicinos produktų, iš daugiau nei 1 000 monografijų; vartotojai gali naudotis interaktyviais natūralių produktų efektyvumo, nepageidaujamo poveikio, natūralių produktų ir vaistų tarpusavio sąveikos patikros įrankiais ir kt. Prieiga 9 vartotojams (vienu metu) iš LSMU kompiuterių tinklo, VPN, EZproxy.

Daugiau apie Natural Medicines (vaizdo įrašas).

 

1507_250x170_nature.jpg (zoomed, 250x42)kuriame.jpg (226x169, 100x40) 

Nature - savaitinis, tarptautinis mokslo žurnalas, vienas iš labiausiai cituojamų tarpdisciplininių mokslo žurnalų pasaulyje. Nature publikuoja geriausius recenzuojamus tyrimus mokslo ir technologijų srityse, atsižvelgiant į jų svarbą, originalumą, tarpdisciplininį kontekstą, savalaikiškumą, teikia autoritetingas, įžvalgias naujienas ir interpretacijas mokslininkams ir plačiajai visuomenei. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, VPN, EZproxy.


thumbnail_image001.png (200x126, 200x58)

Nursing Reference Center Plus
yra įrodymais pagrįstas informacijos šaltinis, slaugytojų sukurtas slaugytojams, padedantis vartotojams kiekvieną kartą greitai rasti tinkamus atsakymus į savo klinikinius klausimus. Nursing Reference Center Plus padeda propaguoti įrodymais pagrįstą slaugos praktiką, kuri padeda atitikti norminius reikalavimus, pagerinti pacientų saugą ir kokybiškus rezultatus. Duomenų bazės turinį sudaro priežiūros planai, pagrindinių priemonių temos, ligos, būklės ir vaistų temos, slaugos valdymo temos, reguliavimo temos, rizikos valdymo temos, įgūdžių su kompetencijų kontroliniais sąrašais, paveiksliukai, vaizdo įrašai, pacientų švietimo medžiaga. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, VPN, EZproxy.


2017_oaj.jpg (zoomed, 334x52)

Oxford Journals - duomenų bazę sudaro virš 280 pavadinimų daugelio tarptautinių mokslinių draugijų el. žurnalai gamtos, medicinos, matematikos ir fizikos, socialinių, humanitarinių, teisės mokslų temomis. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, VPN, EZproxy.oxmed_logo.jpg (170x260, 170x96)

Oxford Medicine Online - tai virš 700 knygų, vadovėlių, vadovų ir kt., skirtų studentams, rezidentams bei medikams klinicistams. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, VPN, EZproxy

Knygų sąrašas.
Oxford Medicine Online vartotojo vadovas.
Plačiau apie Oxford Medicine Online.
Oxford Medicine Online mokymo medžiagaovidbooks.jpg (zoomed, 140x138)

Ovid eBooks - virš 30 el. knygų elgesio ir socialinių mokslų, klinikinės medicinos, sveikatos specialistų, slaugos ir kt. temomis. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklų, VPN ir EZproxy

Knygų sąrašas.

 

ebook_centrals.png (200x200, 200x41)

ProQuest Ebook Central  - universalios tematikos visateksčių elektroninių dokumentų duomenų bazė, tiesiogiai bendraujanti su daugiau kaip 450 leidyklų. Skaitmeninio turinio produktai: vadovėliai, knygos, atlasai, ataskaitos, pranešimai bei kiti autoritetingi dokumentai. Prenumeruojamos Health & Medicine, Science & Technology el.knygų kolekcijos. Jeigu knygą pageidaujate pasiskolinti, tai būtina registruotis ir turėti Adobe Digital Editions programą. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, VPN, EZproxy.

Knygų sąrašas.
Mokymo medžiaga
apie ProQuest Ebook Central.
Nemokama Adobe Digital Editions programa. 

 

psyc.png (226x169, 169x169) 

PsycARTICLES (per EBSCOhost) - recenzuojami moksliniai straipsniai bendrosios, taikomosios (darbo, sporto, valdymo ir kt.), specialiosios, klinikinės psichologijos tematika iš virš 80 Amerikos psichologų asociacijos ir giminingų organizacijų žurnalų. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, VPN, EZproxy.

Žurnalų sąrašas.
PsycARTICLES vartotojo vadovas.

 

prorew.jpg (regular, 207x63)

RefWorks - bibliografinės informacijos tvarkymo įrankis, leidžianti išsaugoti informacijos šaltinių bibliografinę informaciją, juos rūšiuoti, redaguoti, atlikti įvestų įrašų paiešką, naudoti juos tekste, sudaryti literatūros sąrašus. Vartotojai gali RefWorks įrankius integruoti į MS Word programą: nuorodas įterpti į tekstą ir rengti literatūros sąrašus pagal įvairius citavimo stilius. Kai užsiregistruosite ("Create Account"), tai jums į institucinį paštą atsiųs el.laišką, kuriame reikės aktyvuoti pateiktą nuorodą. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, VPN, EZproxy. Organizuojami mokymai RefWorks naudojimo klausimais.

RefWorks kanalas youtube.
Kaip perkelti duomenis į naują RefWorks versiją?
Duomenų perkėlimo instrukcija iš RefWorks į Mendeley

 

sage.jpg (226x169, 202x30)kuriame.jpg (226x169, 100x40) 

SAGE Journals Online - daugiau kaip 700 pavadinimų visateksčių žurnalų sveikatos mokslų, gyvybės ir biomedicinos mokslų, medžiagotyros ir medžiagų inžinerijos, socialinių bei humanitarinių mokslų tematika. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, VPN, EZproxy.

Žurnalų sąrašas.
SAGE Journals Online vartotojo vadovas.

 

spring.jpg (226x169, 194x39)kuriame.jpg (226x169, 100x40)

ScienceDirect - daugiau nei 2000 pavadinimų visateksčių Freedom Collection žurnalų . Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, VPN, EZproxy.

Žurnalas "The Journal of Thoracic and Cardiovascular Surgery" prieinamas ScienceDirect DB su vartotojo vardu ir slaptažodžiu iš LSMU kompiuterių tinklų.

Duomenų bazėje ScienceDirect prieinamos el. knygų kolekcijos. Paieškoje reikia pažymėti "Show full-text available only". Žalias simbolis žymi prieinamas knygas.

Knygų sąrašas.
Žurnalų sąrašas.

ScienceDirect vartotojo vadovas.
ScienceDirect pagalba ir mokymo medžiaga.
ScienceDirect prisijungimas.

 

645_regular_springer_mini.jpg (regular, 198x53)kuriame.jpg (226x169, 100x40)

SpringerLink - prenumeruojama visateksčių žurnalų ir knygų DB. Galima prieiga prie daugiau kaip 450 pav. medicinos srities žurnalų. Nuo 2007 m. prenumeruojame ir daugiau nei 250 pavadinimų Springer leidyklos e. medicinos srities (medicina ir visuomenės sveikata, radiologija, onkologija, kardiologija ir kt.) knygų. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, VPN, EZproxy.

Žurnalų sąrašas.
SpringerLink mokymo medžiaga.

 

anatomytv.jpg (regular, 305x74)

Anatomy.tv - Tai 3D formato mokomieji vaizdo įrašai bei kitos įvairialypės informacijos priemonės, perteikiančios žmogaus kūno sandarą, lyginančios anatomines struktūras, atliekamas funkcijas, suteikiančios galimybę atlikti savo žinių bei įgūdžių patikrą ir kt. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, VPN, EZproxy.

Vaizdo įrašai.

  

646_regular_taylor_mini.jpg (226x169, 169x40)kuriame.jpg (226x169, 100x40) 

Taylor & Francis - universalios tematikos akademinių mokslo žurnalų duomenų bazė. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, VPN, EZproxy.

Žurnalų sąrašas.


nejm.png (250x170, 250x67)
The New England Journal of Medicine (NEJM) - yra pripažintas pirmaujančiu medicinos žurnalu ir svetaine pasaulyje. Nepertraukiamai leidžiamas daugiau nei 200 metų, NEJM teikia aukštos kokybės, recenzuojamus tyrimus ir interaktyvų klinikinį turinį gydytojams, pedagogams, mokslininkams ir pasaulinei medicinos bendruomenei.


uptdf.png (regular, 166x40)

UpToDate - yra įrodymais pagrįstas, gydytojų sukurtas klinikinių sprendimų palaikymo šaltinis, padedantis gydytojams priimti sprendimus.

Mokymo medžiaga.

vdu_logo.jpg (200x200, 200x73) 

VDU el. knygos - VDU leidyklos elektroninių knygų kolekcija. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, VPN, EZproxy.

Knygų sąrašas.


wos.jpg (226x169, 226x27)kuriame.jpg (226x169, 100x40)

Web of Science (Clarivate Analytics) - bibliografinė citavimo informacijos duomenų bazė, suteikianti
prieigą prie citavimo duomenų, kuriuos kaupia Web of Science Core Collection (Science Citation Index Expanded (1990-present),  Social Science Citation Index (1990-present), Arts and Humanities Citation Index (1990-present), Arts & Humanities Citation Index (1990-present), Conference Proceedings Citation Index (1990-present), Emerging Sources Citation Index (2015-present), Korean Journal Database (1980-present), Russian Science Citation Index (2005-present), citavimo ir bibliografinių duomenų bazės. Paieška aukščiausiai vertinamuose mokslo žurnaluose, knygose, mokslo konferencijų medžiagoje suteikia prieigą prie visatekstės informacijos (jei yra) ir galimybę naudotis citavimo duomenų analitiniais įrankiais (Journal Citation Reports, Essential Science Indicators), integruota bibliografinių nuorodų tvarkymo programa (EndNote). Web of Science duomenų bazėje palaikomos ir autorių identifikatorių registracijos sistemos: ResearcherID, ORCID. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, VPN, EZproxy.

Plačiau apie Web of Science.
Web of Science pagalba.
Youtube kanalas "WoSTraining".

 

vettttttt.jpg (376x240, 253x60) 

Vetstream – klinikiniais įrodymais pagrįsta informacija gyvūnų sveikatos ir praktinio darbo klausimais (ligos ir patogenai, diagnostika, tyrimai, gydymas ir kt.). Daugialypės terpės išteklius rengia 900 žymiausių veterinarijos specialistų. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, VPN, EZproxy.

 

 logo_vgtu.png (170x260, 170x58)


VILNIUS TECH el. knygos
.
Tai knygos fizinių, humanitarinių, socialinių bei technologijos mokslų tematika. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, VPN, EZproxy. 

Knygų sąrašas.
Visible Body - tai interaktyvus 3D anatomijos atlasas, skirtas mobiliems įrenginiams (planšetės, telefonai ir pan.). Norint gauti prieigą, reikia atsisiųsti programėlę (puslapyje rinktis 'On Campus', kur bus nurodytos įdiegimo instrukcijos), prisijungus prie LSMU kompiuterių tinklo. Po to programėle galima naudotis iš bet kokio tinklo, tačiau kas 150 dienų reikia prisijungti prie LSMU kompiuterių tinklo.

Pilna prisijungimo instrukcija.

vitae_litera.jpg (zoomed, 100x57) 

Vitae Litera - lietuviškų elektroninių knygų kolekcija biomedicinos mokslų tematika (kolekcija nuolat papildoma). Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, VPN, EZproxy.

Knygų sąrašas.

 

2298_zoomed_wlogo.jpg (regular, 198x46)kuriame.jpg (226x169, 100x40) 

Wiley Online Library (Wiley-Blackwell) – tai universalios tematikos daugiau kaip 800 žurnalų kolekcija (STM Collection).  Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, VPN, EZproxy.

Laisva prieiga prie geriausių 2016 m. Wiley Online Library žurnalų: visi žurnalai, medicina.
Knygų sąrašas.
Žurnalų sąrašas
Vartotojo vadovas.
Mokymo medžiaga.