COVID-19

Naujausia informacija

Labiausiai koronaviruso paveiktų valstybių sąrašas skelbiamas ČIA.

Kasdienė koronaviruso statistika skelbiama čia:

Svarbiausi pagalbos ir informacijos apie koronavirusą kontaktai – ČIA

Veiksmų schema nustačius COVID-19

Pajutę COVID-19 ligai būdingus simptomus asmenys turėtų registruotis tyrimui internetu www.1808.lt arba trumpuoju numeriu 1808 ir izoliuotis iki rezultato gavimo.

Gavus teigiamą tyrimo rezultatą, reikia:

  1. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) puslapyje užpildyti anketą asmenims, kuriems patvirtinta COVID-19 liga: https://atvejis.nvsc.lt/.
  2. Kreiptis į šeimos gydytoją. Darbuotojams ir studentams izoliaciją skiria ir nutraukia šeimos gydytojas.
  3. Informuoti savo tiesioginį vadovą (darbuotojams).


Kadangi nuo vasario 23 d. izoliuotis privalo tik sergantis COVID-19 liga (patvirtinta PGR arba greituoju antigeno testu, atliktu laboratorijoje), apie teigiamą tyrimo rezultatą nebereikia informuoti Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos.

Daugiau informacijos: https://sam.lrv.lt/lt/koronavirusas/duk-covid-19

 

LSMU Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnyba 

Aktuali informacija studentams

Nuo trečiadienio, vasario 23 d., izoliuotis turės tik tie asmenys, kurie gaus teigiamą PGR tyrimo arba antigeno testo atsakymą ir asmenys, jaučiantys simptomus, kurie įtaria, kad serga COVID-19 liga ir laukia patvirtinamojo COVID-19 tyrimo rezultato. Žmonėms, turėjusiems sąlytį su COVID-19 sergančiu asmeniu izoliuotis nebereikės, tačiau ir toliau išlieka rekomendacijos, esant galimybei, dirbti nuotoliniu būdu, stebėti savo sveikatos būklę, atlikti savikontrolės greituosius antigeno testus, vengti fizinio kontakto su kitais asmenimis ir dėvėti respiratorius ar medicinines kaukes.

Visais atvejais, kai asmuo pajaučia COVID-19 ligai būdingus simptomus – kosulį, karščiavimą, galvos skausmą, dusulį, gerklės skausmą, slogą, rekomenduojama izoliuotis ir registruotis PGR tyrimui arba laboratorijoje atliekamam antigeno testui internetu www.1808.lt arba telefono numeriu 1808.

LSMU Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnyba 


Kur kreiptis

Su visais su studijomis susijusiais pasiūlymais, komentarais ar klausimais prašytume pirmiausiai kreiptis į savo fakultetų dekanus, taip pat Studijų centrą el. paštu infos@lsmuni.lt.

Visi standartizuoti atsakymai į dažniausiai studentų užduodamus klausimus (DUK) pagal kategorijas pateikiami šioje nuorodoje: https://bit.ly/33msAlj.

Dėl mobilumo programų ir išvykų, taip pat užsienio studentus prašome kreiptis į Tarptautinių ryšių ir studijų centrą el. paštu simona.cerniauskiene@lsmuni.lt, telefonu (WhatsApp, Viber: +37067180131). Nuolat atnaujinama Užsienio reikalų ministerijos informacija keliaujantiems: https://keliauk.urm.lt/lt/.

Socialiniais studentų klausimais prašytume kreiptis į  Studentų atstovybę el. paštu  president@lsmusa.lt, klausimus galima užduoti ir per LSMU Studentų atstovybės „Facebook“ paskyrą, skubiais atvejais taip pat galima skambinti atstovybės prezidentei Evelinai Alūzaitei  (tel. +37063467550).

Apie būsimus pokyčius informuosime ir atnaujintą informaciją pateiksime reguliariai.

KAS YRA NUOTOLINĖS STUDIJOS LSMU?

 
Kas yra nuotolinės studijos?
Tai studijos, kurių realizavimui naudojama virtuali mokymosi aplinka ir joje dėstytojai studentams/klausytojams pateikia konkrečią studijų informaciją, mokomosios medžiagos paketus, tarpinių atsiskaitymų užduotis, egzaminuoja, organizuoja kontaktinius nuotolinius užsiėmimus ir kitas studijų veiklas.
Kas yra nuotolinis mokymas/-is?
Tai nuoseklus, individualus ar grupinis mokymas/-is, kai besimokančiuosius ir dėstytoją skiria atstumas ir (ar) laikas, o bendravimas ir bendradarbiavimas, mokymosi medžiaga pateikiama informacinėmis ir komunikacinėmis technologijomis. 

Nuotolinis kontaktinis darbo laikas – kas tai?
Tai laikas, kai studentai skaitmeninių technologijų pagalba sąveikauja su dėstytoju sinchroniniu (užsiėmimai vyksta tiesiogiai bendraujant su dėstytoju) arba asinchroniniu (netiesiogiai bendraujama su dėstytoju) būdu. Nuotolinėse studijose kontaktiniam laikui skirtos valandos realizuojamos nuotolinių studijų aplinkoje.

Kokia forma vyks atsiskaitymai nuotolinių studijų metu?
Tarpiniai ar baigiamieji atsiskaitymai, o esant poreikiui – ir egzaminai gali būti vykdomi nuotoliniu būdu, leidžiant tik vieną prisijungimo sesiją. Jeigu studentas dėl techninių kliūčių atsijungė nuo atsiskaitymo ar egzamino,  jis turi teisę vieną kartą atsiskaitymą pakartoti padalinio nustatyta tvarka.

Kas bus, jei praleisiu sinchroninį užsiėmimą?
Jeigu studentas nedalyvavo sinchroninio užsiėmimo metu, jis įrašą galės peržiūrėti jam patogiu metu, tačiau turės atsiskaityti padalinio iš anksto nustatyta tvarka (sinchroninių (tiesiogiai transliuojamų) paskaitų, tutorinių užsiėmimų ar praktikos darbų lankomumas yra privalomas).

Kaip susisiekti su padaliniu ar dėstytoju iškilus klausimams dėl dalyko/modulio medžiagos ar informacijos joje?
Norėdami susisiekti su dėstytoju ar padaliniu naudokite tik Universiteto jums suteiktą elektroninio pašto dėžutę. Padalinių kontaktai.

Informacija padalinių vadovams / darbuotojams



Nuo trečiadienio, vasario 23 d., izoliuotis turės tik tie asmenys, kurie gaus teigiamą PGR tyrimo arba antigeno testo atsakymą ir asmenys, jaučiantys simptomus, kurie įtaria, kad serga COVID-19 liga ir laukia patvirtinamojo COVID-19 tyrimo rezultato. Žmonėms, turėjusiems sąlytį su COVID-19 sergančiu asmeniu izoliuotis nebereikės, tačiau ir toliau išlieka rekomendacijos, esant galimybei, dirbti nuotoliniu būdu, stebėti savo sveikatos būklę, atlikti savikontrolės greituosius antigeno testus, vengti fizinio kontakto su kitais asmenimis ir dėvėti respiratorius ar medicinines kaukes.

Visais atvejais, kai asmuo pajaučia COVID-19 ligai būdingus simptomus – kosulį, karščiavimą, galvos skausmą, dusulį, gerklės skausmą, slogą, rekomenduojama izoliuotis ir registruotis PGR tyrimui arba laboratorijoje atliekamam antigeno testui internetu www.1808.lt arba telefono numeriu 1808.

LSMU Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnyba 


Primename, kad 2020 m. rugsėjo 8 d. rektoriaus įsakymas Nr. V-524 LSMU darbuotojams numato pareigą, prieš einant į darbą, namuose pasimatuoti temperatūrą ir, atvykus į darbo vietą, užpildyti sveikatos savistabos lapą (1 lentelė). Prašome parašu patvirtinti lentelėje pateiktą informaciją: „Pasirašydamas patvirtinu, kad nejaučiu išvardytų simptomų (kūno temperatūra per 48 val. laikotarpį iki dabar nebuvo didesnė kaip 37,3° C ir daugiau, nėra viršutinių kvėpavimo takų ir (arba) kitų užkrečiamųjų ligų požymių (kosulys, gerklės skausmas, staigus uoslės ir (arba) skonio susilpnėjimas arba praradimas, kt. būdingų infekcijos požymių)), neturėjau artimo sąlyčio su patvirtintu COVID-19 ligos atveju 14 d. laikotarpiu iki simptomų pradžios, negrįžau iš COVID-19 ligos paveiktų užsienio šalių, man neprivaloma saviizoliacija“. 

Už tinkamą sveikatos savistabos lapo pildymą ir jo laikymą darbo vietoje atsakingas pats darbuotojas.  


Pateikiame informaciją dėl darbo organizavimo paskelbus šalyje karantiną ir labai prašome atidžiai ją perskaityti.

Kilus klausimams susijusiems su Personalo tarnybos funkcijomis, kreipkitės šiais kontaktais:

https://archyvas.lsmu.lt/lt/struktura/administraciniai-padaliniai/personalo-tarnyba/

Atkreipiame dėmesį, kad kilus techniniams klausimams pildant nuotolinio darbo prašymus PDVS sistemoje, prašome kreiptis į Informacinių technologijų centro inžinierių programuotoją Justiną Kasiulį, el. paštu justinas.kasiulis@lsmuni.lt arba telefonais 8-37-395803 (vietinis 1008), mob. 8-659-47992 bei https://pagalba.lsmuni.lt/lt/darbuotojui.

Informacija dėl nuotolinio darbo
Informacija dėl atestacijos kortelių


Informuojame, kad atnaujinami profilaktiniai sveikatos tikrinimai Kauno klinikose. Kadangi Lietuvoje paskelbta ekstremalioji situacija, sveikatos tikrinimai bus vykdomi pagal tikslų grafiką.

LSMU darbuotojai, kurie turi profilaktiškai pasitikrinti sveikatą, kreipiasi į Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos Profesinės sveikatos specialistę Akvilę Jankauskę tel. 837 327227 arba el. paštu akvile.jankauske@lsmuni.lt dėl konkretaus laiko paskyrimo. Pageidaujant atvykti į tarnybą, būtina pasiskambinti iš anksto.

Sveikatos patikros vyksta Kauno Klinikose, Konsultacinėje poliklinikoje, Šeimos medicinos klinikos patalpose II aukšte 234 kab.  Eikite tiesiai į 234 kab. paskirtu laiku.

Į polikliniką būsite įleidžiami tik konkrečiu paskirtu konsultacijos laiku, pasakę vardą, pavardę ir tikslų laiką (valandą, minutes).

Su savimi privaloma turėti asmens medicininę knygelę (F.048/a) arba sveikatos pažymos lapą (F.047/a) su įrašu, kad dirbate LSMU ir įrašytais rizikos veiksniais.

Būtina dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

Pavėlavus nebebūsite įleidžiami!

DĖMESIO! Lietuvos sveikatos mokslų universiteto darbuotojai, prisirašę prie Kauno klinikų Šeimos medicinos klinikos, gali eiti tikrintis sveikatos pas savo šeimos gydytoją, registruodamiesi iš anksto tel. 327032. Reikia turėti užpildytą asmens medicininę knygelę F 048/a.


Kaukių dėvėjimo taisyklės

Daugėjant COVID-19 ligos atvejų primename, kad „Darbuotojai, tarp jų ir pedagogai, bendrose uždarose erdvėse (pvz., koridoriuose, valgyklose, bibliotekose ir pan.), pedagogai  auditorijose, klasėse ir kitose mokymo patalpose, taip pat asmenys, dalyvaujantys aukštojo mokslo studijų, profesinio mokymo ir neformaliojo suaugusiųjų švietimo veiklose, auditorijose, klasėse ir kitose mokymo patalpose, jei tarp jų neišlaikomas 2 metrų atstumas, renginiuose uždarose erdvėse dalyvaujantys pilnamečiai asmenys, jei tarp jų neišlaikomas 2 metrų atstumas, turi dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones) (toliau – kaukė). Kaukių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei (rekomenduojama dėvėti veido skydelį). Daugiau informacijos: https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/a6e33e31e09911ea8f4ce1816a470b26/asr.


Darbuotojų įdarbinimas


Informuojame, kad atsižvelgiant į nepalankią COVID – 19 ligos (koronaviruso infekcijos) epideminę situaciją ir siekiant sumažinti socialinių kontaktų skaičių bei tebegaliojant valstybės lygio ekstremaliajai situacijai, darbuotojų įdarbinimas organizuojamas nuotoliniu būdu.  

Visais su darbuotojų įdarbinimu susijusiais klausimais prašome kreiptis į Personalo tarnybą - kontaktai.


Rekomendacijos darbuotojams 


Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) paruošė algoritmus ugdymo įstaigoms (darželiams, mokykloms ir kt.) kaip reikėtų elgtis, jeigu būtų nustatytas COVID-19 ligos atvejis. 

Kadangi algoritmai yra paprasti ir aiškūs, kviečiame susipažinti (informacija puikiai pritaikoma ir LSMU). 

Primenu, kad LSMU atsakingas darbuotojas COVID-19 ligos sukeltos situacijos valdymui yra Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos vadovė Rūta Veličkienė, tel. 861534376. 

Nepanikuokime, tarkimės, laikykimės SAM rekomendacijų: saugaus atstumo, dažnai plaukime rankas, tinkamai dėvėkime reikalingas asmenines apsaugos priemones ir kt.  

Stebėkite savo sveikatą! Prevencijos priemonės bus efektyvios tik tada, jeigu jų laikysis visa LSMU bendruomenė!

Rekomendacijas galima rasti čia.


Informacija apie autorių teisių apsaugą

Studijų procesui persikėlus į virtualiąją erdvę iškilo privaloma sąlyga – metodinę medžiagą, paskaitas, seminarus, laboratorinius darbus ir visą studijų procesą skaitmenizuoti. Tikėtina, kad nuotolinės studijos įneš ne tik pozityvių pokyčių į studijų procesą, bet ir būtinybę iš naujo apibrėžti ir apsvarstyti autorių intelektinės nuosavybės teisių ribas.

Šiuo metu Universiteto akademinei bendruomenei svarbu priminti, kaip tinkamai savo darbuose vartoti kitų autorių, įmonių arba organizacijų informaciją, duomenis, vaizdo medžiagą. Pateikiame kelis paaiškinimus, kurie padės atsakyti į kylančius klausimus, susijusius su autorių teisių apsauga:

Citata – tai trumpa ištrauka iš kito kūrinio, skirta paties autoriaus teiginiams įrodyti arba padaryti juos suprantamus, arba teikti nuorodą į kito autoriaus požiūrį ar mintis, suformuluotus originale.

Pagrindiniai reikalavimai:

  • Leidžiama atkurti nedidelę išleisto arba kitaip viešai skelbto kūrinio dalį, jeigu toks atkūrimas yra sąžiningas ir jo mastas neviršija citavimo tikslui reikalingo masto.
  • Citata gali būti pateikiama tiek originalo kalba, tiek išversta į kitą kalbą.
  • Cituojant autoriaus sutikimo nereikia.
  • Cituojant turi būti nurodytas citatos šaltinis ir autoriaus vardas, jeigu jis yra nurodytas kūrinyje, iš kurio citata paimta.
  • Citata turi būti aiškiai išskirta kabutėmis arba kursyvu. Turi aiškiai matytis cituojamos dalies pradžia ir pabaiga.

Kūrinio vartojimas mokymo ir mokslinių tyrimų tikslais: pagrindiniai reikalavimai

  • Galima atkurti nedidelius išleistus kūrinius arba trumpą išleisto kūrinio ištrauką rašytine, garso arba vaizdo forma tiek, kiek tai susiję su mokymo programomis.
  • Tai negali viršyti mokymui arba moksliniam tyrimui reikalingo masto. Turi būti nurodytas autorius ir šaltinis.
  • Autorių ir šaltinį nurodyti reikia ir tais atvejais, kai darbe vartojamos kito autoriaus parengtos schemos, diagramos, paveikslai, statistiniai duomenys ir pan.

Atvirojo turinio licencijos

Svarbu tai, kad kai yra vartojama iliustracija, nuotrauka, diagrama, infograma ir pan., yra vartojama 100 procentų kito autoriaus kūrinio. Tokiu atveju autoriaus ir šaltinio nurodymas nėra pakankama priemonė. Būtina atsižvelgti į licencijas, apibrėžiančias kūrinio vartojimo sąlygas.



Pavyzdžiui, jeigu kūrinys žymimas licencija „PD“, j į galima naudoti be apribojimų.



Jeigu kūrinys žymimas šia licencija, j į taip pat galima naudoti be apribojimų. Tik šiuo atveju nebūtina nurodyti autorių.

Licencija dažniausiai būna nurodoma pačiame kūrinyje.

Daugiau informacijos apie atvirojo turinio licencijas: https://creativecommons.org/licenses/.

Koks yra paprastesnis būdas, naudojantis https://www.google.com/ paieška, rasti vaizdus, kuriuos galite vartoti pakartotinai be apribojimų?

Vykdant paiešką, pasirinkti atitinkamus nustatymus:

Svarbūs klausimai ir atsakymai

Ar gali Universitetas nurodyti paskaitas, dalijamąją medžiagą, testus ir kitus dėstytojų kūrinius, sukurtus einant pareigas Universitete, paskelbti tam tikroje virtualiąją aplinką (pvz., Moodle)?

Taip, nes vadovaujantis Lietuvos Respublikos autorių ir gretutinių teisių įstatymo nuostatomis, turtinės autorių teisės į kūrinį, kurį sukūrė darbuotojas, atlikdamas tarnybines pareigas ar darbo funkcijas, pereina darbdaviui. Taigi mokslo kūrinių neturtinės teisės (autorystė) priklauso jį sukūrusiam dėstytojui arba mokslininkui, o turtinės teisės (kartu ir teisė išleisti, versti, paskelbti viešai ir kt.) priklauso Universitetui.

Kaip darbo autorius (dėstytojas arba mokslininkas) gali išvengti netinkamo mokslo kūrinių vartojimo arba viešinimo (jeigu studentams kiltų noras paskaitas, seminarus ar kitą mokamąją medžiagą įrašinėti ar kitaip netinkamai vartoti)?

Darbo autorius (dėstytojas arba mokslininkas) turi nurodyti galimą autorinio darbo vartojimą (pvz. skirta tik mokymosi tikslams).

Ar dėstytojas gali daryti seminaro garso, vaizdo įrašą, be studentų rašytinio sutikimo?

Taip, studentų raštiško sutikimo nereikia, tačiau prieš seminarą dėstytojas turi informuoti studentus, kad seminaras bus įrašomas, ir paaiškinti, kur įrašas bus vartojimas.

Ši informacija parengta, vadovaujantis Lietuvos Respublikos autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymu; https://creativecommons.org/licenses/.

Daugiau informacijos: duomenu.sauga@lsmu.lt.


Atmintinė dėl informacijos saugumo reikalavimų

SVARBU
 – siunčiame atmintinę darbuotojams dirbant nuotoliniu būdu dėl pagrindinių informacijos saugumo reikalavimų bei rekomendacijas dėl socialinės inžinerijos.

Kontaktai:

  • Kilus klausimams dėl saugumo reikalavimų prašome kreiptis į Informacinių technologijų centrą, telefonu +370 37 395803. Prireikus, daugiau informacijos rasite: https://pagalba.lsmuni.lt/lt/darbuotojui.

Dėl gautų rekomendacijų įgyvendinimo Universiteto darbuotojams.
Dėl 2020 m. kovo 13 d, rektoriaus įsakymo Nr. V-211 „Dėl gautų rekomendacijų įgyvendinimo Universiteto darbuotojams“ pakeitimo.


Rekomendacijos, kaip palaikyti personalo gerą savijautą

Kviečiame susipažinti su rekomendacijomis, kaip palaikyti personalo gerą savijautą bei motyvaciją esant paskelbtai COVID-19 viruso pandemijai.

Saugokime save ir vieni kitus, būkime atsakingi! Tik bendrų pastangų dėka mes galime būti vieningi ir pasiekti norimų rezultatų!

Rekomendacijas rasite čia: https://bit.ly/2xWTW5X.

Pagalba naudojantis informacinėmis sistemomis

ITC komanda stengiasi, kad Jūsų darbas karantino laikotarpiu būtų kuo sklandesnis. Todėl atkreipiame dėmesį: 

  • • Norėdami dirbti iš namų užpildykite prašymą PDVS sistemoje (trumpa informacija, kaip tai padaryti čia). 
  • • Visų universiteto IT sistemų trumpas instrukcijas rasite čia (puslapio apačioje kontaktai).
  • • Naudokite bendrabiavimo ir virtualių susitikimų įrankį – Microsoft Teams (darbo pradžios vadovas čia).
  • • PADUS atsisiuntimo ir prisijungimo instrukciją rasite čia (galite jungtis ir iš namų).
  • • Daugiau informacijos, susijusios su studijų proceso perkėlimu, čia.
  • • Prisijunkite prie Moodle mokymų dėstytojams ir studijų administratoriams čia.
  • • ITC skyrius darbuojasi pilnu pajėgumu, jei turite klausimų, kreipkitės – padėsime. Bendra IT pagalba čia.

Bendrabučiai

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. vasario 26 d. nutarimu Nr.152 “Dėl valstybės lygio ekstremalios situacijos paskelbimo“ ir atsižvelgiant į nepalankią epideminę COVID-19 situaciją Lietuvoje, LSMU bendrabučių gyventojams ir darbuotojams privalu laikytis Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų:

ĮEINANT Į BENDRABUTĮ:

  • Dėvėti veidą (burną ir nosį) dengiančią kaukę;
  • Dezinfekuoti rankas prie įėjimo esančiomis dezinfekavimo priemonėmis;
  • Esant reikalavimui - matuoti kūno temperatūrą;
  • Laikytis ne mažesnio kaip 1 metro atstumo tarp asmenų.

BENDRABUTYJE:

  • Plauti rankas su muilu ne trumpiau kaip 20 sekundžių;
  • Neliesti veido rankomis;
  • Laikytis kosėjimo – čiaudėjimo etiketo: nosį ir burną pridengti vienkartine nosine ar sulenkta alkūne;
  • Palaikyti švarą, vėdinti kambarius, ne rečiau kaip 2 kartus per dieną;
  • Dirbti bendrabučio kambaryje, kuo mažiau naudojantis bendromis patalpomis;
  • Nepriiminėti   bendrabučio gyventojus į svečius ir pačiam svečiuotis kitame kambaryje;
  • Bendro naudojimo patalpose (virtuvėse, koridoriuose) laikytis rekomenduojamo ne mažesnio nei 1 m atstumo tarp žmonių;
  • Bendro naudojimo patalpose, kaip ir viešoje erdvėje, dėvėti veidą dengiančias kaukes (apsirūpinimas  individualus);
  • Nesant būtinybei, vengti judėjimo iš/į bendrabutį;
  • Pajutus COVID – 19 viruso simptomus (karščiavimas, kosėjimas, gerklės skausmas, apsunkintas kvėpavimas ir kt.) kreiptis tel. 1808 ir informuoti bendrabučio sargą-budėtoją.  

SVARBU:

  • Svečiai į bendrabučius neįleidžiami (ši tvarka galios iki atskiro pranešimo);
  • Bendrabučiuose  nėra galimybės užtikrinti sąlygas saviizoliacijai;
  • Bendrabučio gyventojas, kurio COVID-19 testo atsakymas teigiamas (nepriklausomai kurioje vietovėje buvo nustatyta), privalo informuoti bendrabučio administratorių:

Bendrabutis

Bendrabučio budėtojo posto telefonas

Bendrabučio administratoriaus telefonas

1 bendrabutis (Dainavos g.3)

8 659 41463

A. Blažienė                 8 646 25710

2 bendrabutis (M. Jankaus g.2)

8 659 41472

D. Žukauskienė          8 646 14678

3 bendrabutis (V. Kudirkos g.19)

8 659 41534

V. Lekstutienė            8 646 24714

4 bendrabutis (J. Lukšos-Daumanto g.6)

8 659 41545

D. Šakelienė               8 646 25734

5 bendrabutis (Sukilėlių pr. 53)

8 659 41564

B. Ambrazevičienė    8 646 25735

6 bendrabutis (Lampėdžių g.17)

8 611 14902

Z. Skindzerienė          8 646 24263

7 bendrabutis (Lampėdžių g.15)

8 686 75519

E. Lukaševičienė        8 646 24240

8 bendrabutis (Radvilų-Dvaro g.33)

8 659 41572

Z. Skindzerienė          8 646 24263

9 bendrabutis (Sąjungos a. 5A)

8 659 41573

E. Lukaševičienė        8 646 24240

Paskelbus valstybės ar savivaldybės lygio ekstremaliąją situaciją, karantiną ar įvykus kitiems ekstremaliems įvykiams, vykdyti LR Vyriausybės, kitų institucijų, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto rektoriaus priimtų teisės aktų reikalavimus.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas skelbia:    https://nvsc.lrv.lt/.

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto informacija skelbiama: https://archyvas.lsmu.lt/lt/veikla/covid-19/.

Rekomendacijos prevencijai

Biblioteka

Karantino metu biblioteka teikia tik knygų išdavimo ir grąžinimo paslaugas. Lankytojai į skaityklas nėra įleidžiami. Knygas užsisakyti bei prasitęsti grąžinimo terminus galima LSMU Virtualiojoje bibliotekoje http://lsmu.lvb.lt/ arba El. kataloge http://lsmu.library.lt/

Taip pat keičiasi bibliotekos darbo laikas: 

I-V – 08:00-20:00 
VI – 10:00-19:00
VII – NEDIRBAME

Kviečiame naudotis el. ištekliais.

Nuotolinė prieiga prie mūsų el. išteklių galima per EzProxy arba VPN. Daugiau informacijos apie tai rasite čia.

Daugiau informacijos apie bibliotekos veiklą: https://bit.ly/2TONcQ6.

DUK

Visi standartizuoti atsakymai į dažniausiai studentų užduodamus klausimus (DUK) pagal kategorijas pateikiami šioje nuorodoje: https://bit.ly/33msAlj.