LiMSA (Lietuvos Medicinos Studentų Asociacija) - studentiška savanoriška nevyriausybinė profesinė organizacija, vienijanti Vilniaus ir Kauno biomedicinos mokslų studentus.

LiMSA buvo įkurta 1989 metais. Nuo 1991 metų ji yra Tarptautinės Medicinos Studentų Asociacijų Federacijos (IFMSA) narė. Organizacija įkurta siekiant suteikti galimybę medicinos studentams tobulėti ir įgyti praktikos bei susipažinti su kitų šalių sveikatos apsaugos sistemomis. Nuo pirmųjų dienų tai – savanoriška organizacija, kuri vienija iniciatyvius žmones, kuriems negana tik universitetinių žinių bei vadovėlinių tiesų. Pačioje pradžioje asociacija vykdė pilietines iniciatyvas, kurios buvo aktualios keičiantis santvarkoms Lietuvoje.

 

Misija:

Vienyti ir siekti, kad Lietuvos medicinos studentai ugdytų savo asmenybę, etinius ir humanistinius įgūdžius, įgytų maksimalių profesinių žinių ir taptų gerais specialistais, aktyviais tautos ir pasaulio bendruomenės nariais, o įgytą kompetenciją naudotų visuomenės labui.

LiMSA kiekvienam medicinos studentui suteikia galimybę įsitraukti į įvairią visuomeninę veiklą. Šioje organizacijoje studentas gali ne tik susirasti naujų draugų, pažinti vyresnius ir jaunesnius savo kolegas ar susipažinti su kitų šalių medicinos studentais, bet ir būti aktyviu visuomenės piliečiu, įgyti naujų įgūdžių labai įvairiose veiklose. LiMSA – tai organizacija, kur galima įgyvendinti savo idėjas.

 

Ką LiMSA veikia?

  • LiMSA vykdo visuomenės sveikatą ugdančius, bei su sveikatos apsaugos sistema susijusius projektus („Pūsk burbulus, o ne dūmus", „Geriausia padėka gydytojui – Jūsų šypsena", „Žaislų ligoninė", „ŽIV testavimų savaitė" ir kt.). Dalis projektų yra vykdomi internacionaliniu lygmeniu, kiti – vietiniu.
  • Dalyvauja tarptautiniuose studentų mainuose, kurių dėka gali praleisti vieną mėnesį bet kuriame pasaulio krašte, taip susipažindamas su kitų šalių kultūromis bei jų sveikatos apsaugos sistemomis!
  • Organizuoja mokslines konferencijas medicinos studentams („Eutanazija. Pagalba ar žmogžudystė?", „Didžiausia dovana – gyvybė, arba kodėl tokia svarbi yra organų donorystė?" ir kt.)
  • Organizuoja renginius universiteto visuomenei („Pasidalink Kalėdomis", „Valentindienis", „Fux'ų" stovykla ir kt.)

Rengia ar dalyvauja įvairiuose mokymuose, skirtuose tobulinti savo žinias ne tik mokslo srityse, bet ir asmenybės tobulėjime.

Jeigu susidomėjai, užeik į mūsų tinklalapį ar Facebook puslapį ir sužinok daugiau!

 

PRISIJUNK PRIE MŪSŲ!

Daugiau informacijos apie narystę rasite čia.

Kur mus rasti?

KAUNE – kiekvieną pirmadienį, 17:00 val., V. Kudirkos g. 19, LSMU bendrabutyje, 1 aukšte.

VILNIUJE – kiekvieną ketvirtadienį, 18:00 val., M.K.Čiurlionio g. 25-11, VU MF 2-ajame bendrabutyje, I aukšte, 8 kambaryje.