Spausdinti

Žurnalų leidybos centras

Žurnalų leidybos centre leidžiamas mokslo žurnalas „Medicina“ ir naujas slaugos mokslo ir praktikos žurnalas „Nursing education, research & practice“.

Žurnalas „Medicina“


Žurnalas „Medicina“ leidžiamas kartą per mėnesį. Šis žurnalas yra stipriausias biomedicinos srities mokslo leidinys ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse, vienintelis, turintis citavimo indeksą (Impact factor). Žurnalas leidžiamas nuo 1920 metų. Jo steigėjai – Lietuvos gydytojų sąjunga, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas ir Vilniaus universitetas. Žurnalo valdybos pirmininkas ir vyriausiasis redaktorius – prof. Edgaras Stankevičius.

2011-tais metais sukurta duomenų bazė, į kurią straipsniai teikiami internetu (online), atsisakyta spausdintinių straipsnių egzempliorių tiekimo tvarkos, atnaujintos straipsnių rengimo instrukcijos, straipsniai į žurnalą „Medicina“ teikiami anglų kalba. Taip pat performuotas redakcijos darbas, įtraukus susijusių recenzentų poziciją. Padaugėjo užsienio šalių recenzentų skaičius.

Tarptautiškumo stiprinimas

Padidėjo žurnalo „Medicina“ tarptautiškumas. Birželio 15 dieną Rygoje, Latvijoje, buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Latvijos medicinos mokslo atstovais. Jos tikslas – bendromis pastangomis stiprinti ir populiarinti žurnalą „Medicina“ ir biomedicinos mokslus. Sutartį pasirašė LSMU rektorius prof. habil. dr. Remigijus Žaliūnas, prof. Edgaras Stankevičius, Lietuvos gydytojų sąjungos prezidentas prof. Liutauras Labanauskas, Latvijos gydytojų sąjungos prezidentas dr. Peteris Apinis, Rygos Stradinio universiteto rektorius prof. Janis Gardovskis bei Latvijos universiteto Kardiologijos instituto direktorius dr. Vilnis Dzerve.

PROJEKTAS „PERIODINIŲ MOKSLO LEIDINIŲ LEIDYBA IR JOS KOORDINAVIMAS“

Sutarties pasirašymas

Gruodžio 20 dieną Rygoje Latvijos gydytojų sąjunga organizavo iškilmingą renginį – mokslo žurnalo „Medicina“ pristatymą, į kurį buvo pakviesti Latvijos gydytojai, universitetų vadovybė, biomedicinos srities mokslininkai, politikai, žurnalo „Medicina“ Valdybos nariai ir redakcija.

Žurnalo „Medicina“ pristatymas 

 

Žurnalas „Nursing education, research, & practice“


NERP
Žurnalas „Nursing education, research, & practice“ – tai du kartus per metus leidžiamas mokslo žurnalas anglų kalba. Jo tikslas – kaupti naujausius duomenis ir skleisti mokslinių tyrimų rezultatus, reikšmingus slaugos ir akušerijos praktikai.

Siekiama, kad žurnalas taptų vienu pagrindinių slaugos mokslo populiarinimo šaltinių Rytų Europoje, skleidžiantis mokslo įrodymus ir demonstruosiantis greitą bei sėkmingą slaugos ir akušerijos plėtrą šiose šalyse pastaraisiais nepriklausomų valstybių metais.

 

NERP skrajutė parsisiuntimui/NERP flyer to download
Tikslas ir paskirtis/Aims and Scope
Instrukcijos autoriams/Instructions for authors
Redaktoriaus žodis/Editorial 
Internetinė svetainė/To the website

 

 

Paslaugos

Vertimas

Verčiame įvairius tekstus iš lietuvių į anglų ar iš anglų į lietuvių kalbą. Specializuojamės biomedicinos srityje. Verčiame mokslinius straipsnius, klinikinių tyrimų dokumentus, daktaro disertacijų santraukas ir kitokio pobūdžio tekstus. Išverstas tekstas tikrinamas antrojo vertėjo arba redaktoriaus.


Naudojame inovatyvią atminties ir terminologijos valdymo programą TRADOS, skirtą profesionaliam vertimui, kuri užtikrina terminologijos nuoseklumą tekste.

Redagavimas

Redaguojame užsakovo tekstus, t.y. peržiūrime vertimą, taisome rašybos, skyrybos, stiliaus ir kalbos kultūros klaidas, parengiame tekstą (mokslinį straipsnį) publikavimui.