Visuomenės sveikata koronaviruso pandemijos kontekste

Infekcinių ligų profilaktika ir kontrolė yra vienas pirminių visuomenės sveikatos profesionalams tenkančių uždavinių, o COVID-19 krizės metu visuomenės sveikatos specialistai aktyviai veikia priešakinėse linijose, siekdami stabdyti ir užkirsti kelią ligos plitimui visuomenėje. Šių specialistų vaidmuo yra didžiulis, o veiklos – labai įvairios ir įdomios, užtikrinant, kad visuomenė būtų sveika ir saugi.

 

Kviečiame į pirmąjį nuotolinį susitikimą, kuriame Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro bendrojo ugdymo įstaigų visuomenės sveikatos priežiūros skyriaus koordinatorė, LSMU Visuomenės sveikatos studijų programos absolventė Marija Kudrevičiūtė dalinsis COVID-19 valdymo patirtimi, tenkančiomis užduotimis ir kylančiais iššūkiais, supažindins su Visuomenės sveikatos biurų veikla ir karjeros perspektyvomis. Šiuo metu populiacinį serologinį tyrimą organizuojantis profesorius Mindaugas Stankūnas supažindins su visuomenės sveikatos svarba kovoje su COVID-19. Susitikimo metu taip pat pristatysime pirmosios pakopos studijų programą Visuomenės sveikata, studijų patirtimi dalinsis III kurso studentas Dovydas.

 

LSMU Visuomenės sveikata – tai šiuolaikiškos ir praktiškos visuomenės sveikatos studijos, kurias baigę įgysite plačias galimybes siekti profesinės karjeros aukštumų, sprendžiant plataus spektro visuomenės sveikatos problemas (užkrečiamųjų ligų profilaktika, lėtinių ir neinfekcinių ligų prevencija, profesinė sveikata, sveikatos mokymai, sveikatos priežiūros valdymas ir kt.), taip pat gilinti žinias ir įgūdžius vienoje iš trijų magistrantūros studijų programų (Gyvensenos medicina, Visuomenės sveikatos vadyba, Taikomoji visuomenės sveikata). Studijuodami LSMU visuomenės sveikatą turėsite galimybę papildomai studijuoti laipsnio nesuteikiančių gretutinių studijų programą Informatikos sistemos Vytauto Didžiojo universitete ir taip įgyti unikalias kompetencijas Lietuvoje.

                   

Data: 2020 m. liepos 27 d. 
 
Laikas: 15:00 val.
 
Prisijungimo nuoroda ZOOM platformoje: https://liedm.zoom.us/j/4384718749

Facebook eventas: https://www.facebook.com/events/290198892202719