Spausdinti

Kvalifikacijos tobulinimas

 

Gerbiamieji kolegos, kviečiame į LSMU kursus registruotis Podiplominių studijų profesinės kvalifikacijos tobulinimo renginių administravimo sistemoje  adresu   https://medas.lsmu.lt/       
Informacinėje sistemoje Jūs galėsite matyti siūlomų kursų programas, sekti kada bus suformuota kursų grupė bei išsiųstas kvietimas. Visi duomenys ir pažymėjimai  apie išklausytus kursus  kaupiami sistemoje. Nuo 2020 metų liepos mėnesio išduodamas elektroninis kursų ir konferencijų pažymėjimas, kurį visada galėsite rasti savo medas.lsmu paskyroje.

Jei iš Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos turite nurodymą atlikti stažuotę arba nerandate kursų Jums reikiamoje srityje, galima organizuoti praktinę stažuotę atitinkamoje LSMUL KK profilinėje klinikoje.

Prašymo forma stažuotei

Konsultacijos el. paštu inga.sribikiene@lsmuni.lt

   
pdf-logo.jpg (90x68, 68x68) LSMU Profesinės kvalifikacijos tobulinimo reglamentas
pdf-logo.jpg (90x68, 68x68) LR SAM įsakymas dėl sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų profesinės kvalifikacijos tobulinimo (159KB)
pdf-logo.jpg (90x68, 68x68) LR SAM įsakymas dėl sveikatos specialistų tobulinimo programų derinimo taisyklių ir tobulinimo programų vertinimo komisijos nuostatų patvirtinimo (371KB)