Spausdinti

BOVA universitetų tinklas

BOVA – Baltijos šalių žemės ūkio, miškų ir veterinarijos universitetų tinklas, įkurtas 1996 metais ir vienijantis žemės ūkio ir veterinarijos universitetus Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.

BOVA tinklo nariai:

BOVA universitetų tinklas planuoja ir rengia trumpus intensyvius magistrantūros ir doktorantūros kursus, bendruosius kursus dėstytojams, skatina dalykinių ir profesinių tinklų, bendrų studijų programų kūrimą, bendrų mokslinių tyrimų vykdymą (įskaitant projektus, finansuojamus iš ES fondų), bendrų projektų su NOVA universitetų tinklu vykdymą.

NOVA – Šiaurės šalių žemės ūkio, miškų, veterinarijos ir universitetų tinklas, įkurtas 1995 metais ir vienijantis žemės ūkio universitetus Danijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Švedijoje ir Islandijoje.

 NOVA universiteto nariai:


BOVA ir NOVA  
universitetų tinklų bendradarbiavimas vyksta rengiant bendrus magistrantūros kursus, siunčiant BOVA doktorantus į NOVA doktorantūros kursus, vykdant mobilumo projektus, remiamus NordPlus fondo.

Galimybės studentams

LSMU Veterinarijos akademijos studentai turi galimybę dalyvauti tarptautiniuose intensyviuose kursuose visuose aukščiau išvardintuose universitetuose. Išsami informacija apie BOVA ir NOVA veiklą bei kursų sąrašas pateiktas internetiniame puslapyje http://www.bova-university.org