Spausdinti

Pageidavimų ir atsiliepimų dėžutė VSF

       Nuoširdžiai Jums visiems dėkojame, kad rašote klausimus, pastabas, pasiūlymus bei pagyrimus mūsų fakultetui – kiekvienas Jūsų žodis, kiekviena užrašyta mintis padeda mums tobulėti ir įgyvendinti Jūsų norus bei pageidavimus. Visus Jūsų raštelius išima ir skaito fakulteto prodekanas Gvidas Urbonas. AČIŪ Jums labai.

 

Dėžutė su QR- 20171129_070339.jpg (376x240, 376x212) 

 

 • Dėl laidų 338 auditorijoje - dėkojame, peržvelgsime ir pagal galimybes sutvarkysime.
 • Mūsų atsiliepimų dėžutės "pagalba" prašote LSMU Studijų centro, kad tvarkaraščiai būtų laiku (rugpjūčio 1 dienai), stabilūs ir aiškūs bei nesikeičiantys - šį jūsų prašymą perduosime Studijų centrui, bet tuo pačiu informuojame, kad LSMU Studijų reglamente tvarkaraščio pakeitimai tam tikrais atvejais yra numatyti.
 • Klausiate, kodėl privalomas paskaitų lankymas - atsakome: todėl, kad taip numatyta LSMU studijų reglamento 108 punkte.
 • Pastaba dėl patalpų valymo yra perduota pastatą valančios įmonės administracijai – lauksime teigiamų pokyčių.
 • Sveikatos psichologų prašymas dėl studijų tvarkaraščio pasikeitimų perduotas padalinio žiniai.
 • Drabužinė VSF! Valio! Štai ir sulaukėme gerų žinių! Drabužinė visiškai įrengta ir pasiruošusi jūsų naudojimui. Labai prašome į užsiėmimus eiti be striukių ir paltų. Drabužinę rasite nuliniame VSF pastato aukšte (rūsyje) – sekite nuorodas.

drabuzinevsf.jpg (376x240, 376x212) drabuzinevsf-1.jpg (376x240, 376x212)

 • Klausiate ar galima LSMU išmokti groti gitara, gal yra kažkokia organizuojama grupė ar modulis – deja, tokios galimybės LSMU Kultūros centre neturime. Tai daugiau individualus darbas su kiekvienu žmogumi.
 • Teigiate, jog auditorijose per šalta – tiekiamą į auditorijas šaltą orą ir jo srautą galima reguliuoti pačiose auditorijose esančiais valdymo blokais – tiesiog pasakykite apie tai dėstančiam dėstytojui ar pastato budinčiam, kab. Nr. 111.
 • Radome siūlymą pastatyti dėžę (talpą) depozitui ir gautus už tai pinigus panaudoti VSF gerovei. Labai ačiū už tokį pasiūlymą – talpa depozitui jau pastatyta, tačiau būtų įdomu sužinoti ir daugiau studentų nuomonių, ar pritariate tokiai akcijai? Labai lauksime jūsų pasisakymų! Ataskaitą apie surinktus ir panaudotus pinigėlius pateiksime šioje svetainėje.
 • Surinkti už depozitą pinigai bus panaudoti sportinio inventoriaus pirkimui – stalo teniso raketėms ir futbolo bei teniso kamuoliukams.
 1. Ir štai pirmieji pinigėliai už jūsų paliktą depozitą surinkti 2018 m. rugsėjo 21 d. – 8,60 Eur. Kaupsime juos ir jie bus išleisti tik jūsų reikmėms.
 2. Antrasis depozito pridavimas 2018 m. lapkričio 20 d. – 7,00 Eur.  
 3. Trečiasis pridavimas 2019 m. sausio 29 d. 9,10 Eur.
 4. LIKUTIS 24,7 Eur.
 5. Pirmasis pirkimas  stalo teniso raketės ir kamuoliukai, nes vienas startinis komplektas jau "sunaudotas" 26,28 Eur.
 6. LIKUTIS -1,58 Eur.
 7. Ketvirtas pridavimas 2019 m. kovo 14 d.  8,6 Eur.
 8. Penktasis pridavimas 2019 m. gegužės 8 d. 9,2 Eur.
 9. Šeštasis pridavimas 2019 m. liepos 5 d. 9,8 Eur.
 10. Septintasis pridavimas 2019 m. spalio 7 d. – 7,0 Eur.
 11. Aštuntasis pridavimas 2019 m. lapkričio 11 d. – 6,4 Eur.
 12. Devintasis pridavimas 2019 m. gruodžio 3 d. – 7,6 Eur.
 13. Dešimtasis pridavimas 2020 m. sausio 29 d. 5,8 Eur.
 14. LIKUTIS – 52,82 Eur.

 

 • Prašėte, kad pirmojo aukšto WC būtų neskirstomi vyrams ir moterims, nes moterų visad būna eilė – palikome vieną moterims, kitą pažymėjome kaip bendrą. Naudokitės į sveikatą.
 • Prašėte antro virdulio virtuvėlėje – palikom dabar jau du virdulius, tik labai prašome juos saugoti. Ačiū.
 • Turite pastebėjimų dėl kondicionierių – rašote, kad jie dėl vaizdo, nes auditorijose labai karšta. Taip, šaltuoju metų periodu "šalčio mašina" yra išjungiama ir šaldymo kasetės, esančios lubose (tai, ką jūs vadinate kondicionieriais) tiesiog tiekia orą, jo nešaldydamos. Pasitarsime su universiteto administracija šiuo klausimu, tačiau manome, kad yra ekonomiškai neefektyvu žiemą šaldyti orą.
 • Daugiausiai pageidavimų sulaukiame dėl kavos ir užkandžių aparatų. Štai jie jau ir yra! Jiems atsiradus prašėte, kad jie būtų papildyti sumuštiniais. Prašom, ir šis jūsų pageidavimas išpildytas – tiekėjai pakeitė maisto aparato „turinį“ ir papildė jį sumuštiniais ir kt. sveikesniais produktais. Radome prašymą, kad norite CocaCola Zero – prašome, aparate ją jau galite nusipirkti buteliukuose. Deja, tiekėjui sunku taip dažnai papildyti maisto aparatą produktais, kartais jūs labai greitai viską išperkate. Bet tada mes vėl skambinam ir kviečiam juos, bet aparato papildymas tiesiogiai nuo mūsų nepriklauso. Visi Jūsų pastebėjimai dėl kavos ir užkandžių buvo perduoti tiekėjui ir iš jo buvo gautas atsakymas.
 • Radome pastabą dėl neskanios kavos iš aparato – informacija perduota kavos aparatą administruojančiai bendrovei. O kituose aukštuose statyti kavos aparatų kol kas neplanuojame.
 • Taip, kavos ir užkandžių automatai sukelia daug jūsų nepasitenkinimo - labai už tai atsiprašome, tačiau mes jų nevaldome. Tiekėjai TIK nuomoja mūsų pastato plotą. Pavargome ir mes su jais jau kovoti, todėl inicijavome naują viešąjį pirkimą, o su šiuo tiekėju sutartis bus nutraukta.
 • Rozetės studentų poilsio ir kitose viešose zonose – LSMU Pastatų eksploatavimo ir remonto tarnyba šiuo klausimu jau puikiai padirbėjo ir ŠTAI, pirmojo aukšto koridoriuose elektros lizdai jau veikia. Naudokitės į sveikatą! Tikimės, kad artimiausiu metu elektros lizdai atsiras ir studentų poilsio zonoje.

rozetesiaukste.jpg (376x240, 376x212)

 

 • Atliekų rūšiavimas – šiai dienai mūsų pastato pirmame aukšte jau pastatyti du atliekų rūšiavimo konteineriai. Primename ir tuo pačiu dėkojame naudojantiems panaudotų galvaninių elementų konteinerį. Gera pradžia – pusė darbo!
 • Kopijavimo ir spausdinimo aparatas jau veikia. Kviečiame juo naudotis. Instrukcija yra pakabinta šalia pačio aparato, korteles galite įsigyti LSMU bibliotekoje.
 • Antrame ir trečiame, taip pat ir pirmame aukštuose pageidavote kėdžių prie auditorijų. Keletas jų jau prisuktos prie laikančiųjų betoninių sienų Jūsų naudojimui. Daugiau kėdžių jau tikrai pastatyti nebegalime dėl priešgaisrinės saugos reikalavimų – koridoriai yra siauri ir kėdės užstatys praėjimus bei trukdys sklandžiai evakuacijai ekstremalių situacijų metu, be to, kitos sienos yra iš gipskartonio ir neatlaikys kėdžių bei jūsų svorio.
 • Pirmasis pastato aukštas

 kedesiaukste.jpg (376x240, 376x212)

 

 • Antrasis ir trečiasis pastato aukštai

 kedesiiaukste.jpg (376x240, 376x212)

 

 • Beveik visose auditorijose yra bent po kelis elektros lizdus, kuriais tikrai galima pasinaudoti, jeigu tik yra poreikis.
 • Studentų poilsio zonoje pageidavote puodelių arbatai ar kavai – fakulteto bendruomenės pastangomis puodeliais virtuvėlę aprūpinome!
 • Pageidavote mikrobangų krosnelės – prašome, naudokitės į sveikatą.
 • Pageidavote rūsyje kokių nors pramogų – stalo futbolo, pūlo ar kt. Šiems malonumams yra reikalingos gana nemažos lėšos, kurių deja, bet labai labai trūksta. Kviečiame ir jus (studentus) pačius įsijungti į šią veiklą ir paieškoti kokių nors rėmėjų, kurie norėtų ir galėtų mūsų fakultetui padovanoti vieną ar kitą pramogą. Jeigu turėsite konkrečių pasiūlymų, jums visada atviros prodekano durys (kabinetas Nr. 222). Ir štai – stalo tenisas ir stalo futbolas jau jūsų naudojimui. Raketes ir kamuoliukus pasiimkite iš budinčio, palikę savo studento pažymėjimo numerį. Pasinaudoję nepamirškite grąžinti ir saugokite inventorių.

 pramogosvsf.jpg (376x240, 376x212)

 

 • Randame kelis prašymus, kad dėstytojai laikytųsi tvarkaraščio ir suteiktų studentams jiems priklausančias pertraukas. Deja, bet prašymuose nepateikiate konkrečios informacijos, todėl negalime užtikrinti, kad tikrai taip ir bus, nes nežinome, kurie dėstytojai ir kokių dalykų nesuteikia jums pertraukų.
 • Vertinate ir teikiate pastabas apie mūsų dėstomus dalykus. Dėkojame jums už tai, bet kviečiame juos vertinti bendrauniversitetinėje sistemoje:

 dalykuvertinimoanketos.jpg (376x240, 341x240)

 • Štai tiek atsakymų į jūsų užduodamus klausimus ir pageidavimus! Tačiau turime ir mes Jums vieną prašymą – jeigu jau rašote vieną kitą pageidavimą, tai labai prašome, kad jis būtų konkretus, kad būtų aišku ką turite omenyje ir kad mes galėtume imtis konkrečių veiksmų situacijai spręsti. Labai džiaugtumėmės, jeigu ir patys iš karto pasiūlytumėte iškilusios problemos galimą sprendimo būdą. AČIŪ Jums labai.

 

      

 

Taip pat prašome, prieš rašydami klausimą ar pageidavimą, pirmiau atsakymo paieškokite šioje svetainėje (čia atnaujinimas vyksta gana operatyviai) – gal jau ir į savo klausimą čia rasite atsakymą. :-)

 

 Dėžutė su QR- 20171129_070339.jpg (376x240, 376x212)

 

Be viso to, NUOŠIRDŽIAI DĖKOJAME Jums ir už gražius, šiltus bei malonius atsiliepimus, padėkas ir linkėjimus. Džiaugiamės galėdami dirbti JUMS!

 

 

 

Keletą jų labai norėtume pacituoti:

 

• Džiaugiatės, kad labai tvarkingi fakultete tualetai – mes taip pat labai džiaugiamės, kad turime labai pareigingą ir nuostabią valytoją, kuri taip šauniai rūpinasi mūsų pastato bendrųjų erdvių švara.

 

• "Mylime aplinkos ir darbo katedrą (MF 2 kursas 2017)"

 

• "Nuostabi ir jauki poilsio zona"

 

• "Well done, labai gražus! Please give medicine one building nicer than this one"

 

• "Dėkojame už studentų erdvę su virtuvėle"

 

• "Nuostabus fakultetas"

 

 

 

 

 

Atnaujinta 2020.02.29